O nás

O nás...

Konečne som si splnila detský sen. Okolo nášho domu pobehovalo vždy veľa mačiek. Od malička som chcela aby som si jedno mačiatko vzala dnu a už ho zasa nemusela pustiť von. Nikdy som si nemyslela, že niečo také je možné, až kým som nevyrástla a nenarazila na článok o prekrásnych britských mačkách. Musím povedať, že mi učarovali a od tej chvíle som myslela len na to, že aspoň jednu musím mať. Stálo to síce veľa námahy, ale momentálne som hrdou majiteľkou nádhernej Cessidy, za ktorú vďačím chovateľke Nine Mičániovej. Cessinka je mojim miláčikom a tak ako ja, zbožňuje ju aj môj manžel a naši dvaja synovia. Veď posúďte sami, nie je na zjedenie?

 

Dočkala som sa. Cessinka mala nádherné mačiatka a nemala som to srdce dať ich všetky z domu. Nechala som si Avelin, ktorá mi od začiatku nejak prirástla k srdcu. Je nádherná a tak ako aj maminka veľmi prítulná.

Som na obe veľmi pyšná a verím, že si užijeme veľa spoločnej radosti:-)

Naša mačacia rodinka sa opäť rozrastá. Počas dovolenky ma upútal inzerát o rušení chovnej stanice. Hneď som zisťovala, či je na predaj aj nádherný kocúr Darth.  Po niekoľkých vymenených mailoch sme sa s majiteľkou kocúra dohodli na všetkom potrebnom a hlavne súhlasila aj rodina. Bolo rozhodnuté, Darth sa nasťahuje k nám. Tentokrát musím poďakovať pani Ivanke z Mostu pri Prahe, že mi ho zverila do rúk a hlavne manželovi, ktorý s jeho kúpou súhlasil a okrem iného absolvoval so mnou dlhú cestu. Dantík, vitaj doma.

A je to tu. Náš druhý vrh sa znova vydaril a aby nám nebolo za mačiatkami tak veľmi smutno, tentokrát som sa rozhodla nechať si doma Brooklyn. Je prekrásna a neskutočne rozmaznaná. Verím, že aj ona bude u nás spokojná tak ako jej maminka Cessidy a staršia sestrička Avelin.

 

TOPlist